Madalad hinnad

Oleme Tööks valmis 24\7

Lühikesed tähtajad

TEEMANTPUURIMINE
Teemantpuurimist kasutatakse üldjuhul seintesse või põrandatesse avade puurimiseks, näiteks jahutus-, ventilatsiooni-, kanalisatsiooni- jm. torude, samuti kaablite jmt. läbiviimiseks. Meile ei ole probleemiks mistahes kivi- ja  betoonkonstruktsioonide  läbipuurimine


TEEMANTSAAGIMINE
Betoonist, telliskivist, looduslikust kivist ja plokkidest ehitiste teemantlõikeketastega lõikamine. Kasutatakse sageli kohtades, kus ei tohi ehitise või konstruktsiooni lammutamisel tekitada vibratsiooni. Teemantlõikamine on kiireim viis betoondetailide väiksemaks tegemisel. Saagimisel tehtavad lõiked jäävad korrektsed ja sirgeservalised. Teemantsaagimist kasutatakse enamasti ukse-, akna- ja ventilatsiooniavade lõikamisel. Sellest tööst on suur abi põrandakanalite, seinasoonte ja -šahtide lõikamisel, kaablite ja torustike jaoks. Teemantsaagimisel kasutatakse vett, et saeketast jahutada ja tekkivat tolmu vähendada.


VÄRSKEÕHUKLAPPIDE PAIGALDUS
Värskeõhuklapp võimaldab värske õhu sissevoolu ruumidesse akent avamata, kaitseb tänavamüra ja tolmu eest, kõrvaldab niiskust. Kui Teie kodus on loomulik õhuvahetusrežiim ja plastaknad, siis on ruumide ideaalse mikrokliima saavutamiseks vaja värske õhu sissevoolu. Värske õhu sissevoolu võimaldab paigaldatud värskeõhuklapp.


TEEMANTPUURIMINR PUIDUS


SEINA FREESIMINE JUHTMETE JAOKS


PISTIKUPESADE FREESIMINE


EHITUSTEENUS